Logo cs.masculineguide.com

Strávte Svůj Příští Den Na Závodě NASCAR Auto

Anonim

Shromáždění kluků na Man Day je nezbytné pro vaše zdraví. Ale místo toho, abyste získali místa pro basketbalové hry, fotbalové dveře zavazadlového prostoru nebo výlet na hřiště, přepněte to a vyzkoušejte na závodě NASCAR.

Je snadné zapomenout, jak atletický může být sport NASCAR. Tito řidiči jedou kamkoli od 90 do 200 mil za hodinu, někdy na úseky delší než tři přímé hodiny (nezaberou ani poločas ani směnu). Slyšel jsem příběhy závodníků, kteří si museli ulevit ve svých autech, protože hej, to je konkurence a každá zlomek sekundy se počítá. #sukovitý

Profesionální řidič NASCAR pro auto Tide Matt Kenseth pro The Manual řekl: „Je to takový duševní boj … a může být opravdu horký. Čím lepší kondici máte, tím méně se soustředíte na horko, více na závodní sílu a na to, jak předáte toho chlapa před sebou. “

Image
Image

Je také snadné zapomenout nebo nesprávně interpretovat, jaké vzrušující závody NASCAR jsou.

Například nedávný závod Brickyard 400 na ikonické automobilové dráze Indianapolis Motor Speedway byl vzrušující, nebezpečný a svatý, nebezpečný závod, který viděl pád jasných vítězů, liják deště a výhru smolaře Kasey Kahne, který se vyhrál závod od Atlantinu 2014. A místo tří hodin se natáhl od 14:45 do 21:00 (to je více než šest hodin pro ty, kteří počítají na prstech).

Nascar Brickyard 400 Výměna pneumatik Video s laskavým svolením Brickyard 400

A to byl jen závodní den. Ve dnech, které předcházely této neděli, se v Brickyard 400 konal také mini-hudební festival s The Chainsmokers, Major Lazer, Mac Miller, Pretty Lights, DNCE a Cheat Codes, účastnické soutěže a prohlídky legendárních indie cihel.

třetí důvod vzít chlápky na NASCAR (v žádném jiném sportu to nezískáte) … duh, auta.

Slyšeli jsme jednoho diváka z Brickyard 400 říkat: „Nevěděl jsem vždy, jak vyrůstají závodníci, ale znal jsem auta. Stávají se hráči. “

Image
Image

Nejen, že nás tato auta vezmou zpět na jaro našeho mládí, hrají si s miniaturními verzemi a vypouštějí je z kuchyňského stolu, ale také nás děsí svou inženýrskou silou a rychlostí.

skvělým příkladem je Tide Car (závodní obrazoborec), který řídil Kenseth v Joe Gibbs Racing.

* Pokud to příjmení zní povědomě, dáme vám nápovědu. Joe Gibbs byl hlavním trenérem síně slávy NFL a vyhrál tři tituly Super Bowl s Washingtonem Redskins, než odešel do důchodu a zaměřil se na rodinu a závody. Gibbs byl na Brickyard 400 povzbuzován svým týmem v naději, že vyhraje třetí rovnou od dalšího svého řidiče, Kylea Busche.

Image
Image

Společnost Tide je v NASCARu epických 20 let, ale hřiště opustila v roce 2006. Teprve poté, co společnost pro čištění a čištění detergentů debutovala s novými Tide PODy, chtěli zpět. Jejich návrat do NASCAR v roce 2016 může být pouze ve srovnání s tím, že Dave Chappell vychází z důchodu. To. Byl. Obrovský.

"Dostanu největší kop, když s vámi lidé přijdou na trh a závodí s vámi," řekl Gibbs The Manual o svém závodním partnerství s Tide PODs. "Všichni sedíme společně v kruhu vítězů." Myslím na Tide jako na quarterbacka. Ve fotbale nikam nepůjdete, pokud nemáte skvělé QB. “

Vyměňte tedy svůj dres Dak nebo LeBron za oranžový klobouk Tide, oprášte své citáty Rickyho Bobbyho a vytáhněte s kluky zadek na závodní dráhy. (Je tam také pivo a párky v rohlíku, takže se nemusíte bát.)